Hračky

Zobrazuji všech 9 výsledků

 • DekorStyle Sada zahradního nářadí pro děti 3 kusy

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sada zahradního nářadí pro děti jim umožní trávit čas aktivně venku. Ideální pro jarní úklid na zahradě nebo na pozemku. Je to skvělá příležitost trávit čas společně a učit se hrou. Sada se skládá ze 3 prvků, jako jsou dvě pádla a hrábě. Kombinace kovu a dřeva vytváří pevné zahradní nářadí pro nejmenší. Bezpečné, se zaoblenými špičkami.

  Specifikace produktu:

  Materiál: kov / …

 • MULTISTORE Sada pro kutily s vestou a přilbou

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sadu nářadí si zamiluje každý malý kutil. Díky bohatému příslušenství nebude žádná porucha problém. Součástí sady je například kladívko, hasák, metr a chybět nesmí ani bezpečnostní vesta a přilba.

  Specifikace produktu:
  Pro děti od 3 let
  Sada obsahuje 17 prvků (helma, vesta, nářadí)
  Bezpečné pro děti
  Rozvíjí manuální dovednosti
  Certifikáty: CE, EN71 Doručení nábytku MULTISTORE j…

 • Dřevěné nářadí pro děti s opaskem EcoToys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Bez dřevěného nářadí se neobejde žádný malý kutil. Součástí sady je také opasek, díky kterému bude nářadí vždy po ruce. Dětské napodobeniny nářadí rozvíjejí jemnou motoriku, koordinaci a představivost dítěte. Zároveň nabízejí dlouhé hodiny zábavy.

  Specifikace produktu:
  Věk: 3+
  Materiál nářadí: dřevo
  Certifikáty: CE, EN71, SGS Doručení nábytku ECOTOYS již za cenu 100 Kč…

 • Dřevěná dílna s nářadím EcoToys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěná dílna s nářadím EcoToys je vyrobena výhradně ze dřeva. Dílnu tvoří dřevěná polička, svěrák a zeď s nářadím. Sada obsahuje vhodné nástroje, jako je pila, kladivo, šroubovák, svinovací metr a plochý klíč. Sada navíc obsahuje šrouby s krytkami a 3 dřevěné prvky. Výrobek je 100% bezpečný pro děti.

  Rozměry:
  Délka: 50 cm
  Šířka: 29,5 cm
  Výška: 80 cm. Doručení nábytku ECOTOYS…

 • Dřevěná dílna Ecotoys bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – DŘEVĚNÁ DÍLNA

  Pro děti starší 3 let
  Bezpečná a stabilní konstrukce
  Hračka rozvíjí manuální a motorické dovednosti
  Včetně dřevěného nářadí
  Pohyblivé prvky po stranách
  Značkový produkt ECOTOYS

  Perfektní hračka pro nejmladší milovníky spojování a stavění. Má mnoho zajímavých funkcí, díky nimž bude vaše batole, kromě zábavy rozvíjet manuální a motorické dovedností. Během hraní si vaš…

 • Dřevěná dílna s nářadím EcoToys – 52 dílů

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěná dílna s bohatým příslušenstvím nesmí chybět v žádném klučičím pokojíčku. Sada se skládá z 52 různých stavebních prvků, které lze kombinovat mnoha různými způsoby. Lze například postavit autíčko, skříňku na nářadí nebo mini dílnu. V zájmu nejmenších dětí je dílna vyrobená z vybraných kvalitních materiálů, speciálně určených pro malé děti. Je konstruována tak, aby ne…

 • Dřevěná dílna s nářadím EcoToys – 32 dílů

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěná dílna s bohatým příslušenstvím nesmí chybět v žádném klučičím pokojíčku. Dílna má mnoho funkcí a doplňků. Hlavní pult má řadu otvorů, do kterých lze zašroubovat šrouby. Spodní police nabízí praktický úložný prostor, kterého není nikdy dost. Chybět samozřejmě nesmí ani svěrák, který je umístěn na boku stolu. Čelu pracovního stolu vévodí speciální police s potřebným …

 • Dřevěná bedýnka na nářadí Ecotoys hnědá + příslušenství

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Každé dítě miluje napodobování chování dospělých. Hraní se skutečnými nástroji pravděpodobně není tím nejlepším nápadem, alternativou tedy může být dřevěná sada nástrojů, kterou by vám mnoho kutilů mohlo závidět.
  Hračka byla vytvořena s cílem rozvíjet dovednosti dítěte pomocí jednoduchých manuálních činností. Díky tomu bude moc vaše dítě lépe schopno provádět každodenní úko…

 • ECOTOYS Dětský dřevěný ponk Eco Toys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětský dřevěný ponk Eco Toys potěší každého malého kutila.

  Máte doma malého kutila, který rád tráví čas s tatínkem v dílně, ale máte strach, aby se neporanil? Pak pro vás máme ideální řešení v podobě dřevěné dílny pro děti. Dětský dřevěný ponk je vybaven všemi potřebnými nástroji, které používá každý kutil.

  Dětský dřevěný ponk Eco Toys obsahuje:

  Dílenský stůl
  32 nástrojů R…