Hračky pro holky

Zobrazen 1. – 25. z 63 výsledků

 • MULTISTORE Sada narozeninový dort 82 ks

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – SADA NAROZENINOVÝ DORT

  Velký dort na krájení
  Ovoce a svíčky v sadě s dortem
  Kompletní nádobí na čaj
  Roláda, muffiny a další sladkosti
  Sada talířů a řezací nůž
  Perfektní hračka pro pořádání večírků
  Bezpečné pro zdraví dítěte

  VELKÝ DORT

  Fantastická sada malého cukráře, dort je spojen suchým zipem, aby dítě mohlo „krájet“ pochoutky nožem a poté je znovu spojit. Interaktivn…

 • ECOTOYS Sada dřevěného ovoce a zeleniny pro děti Eco Toys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sada dřevěného ovoce a zeleniny pro děti Eco Toys skvěle doplní dětskou kuchyňku.

  V sadě naleznete 10 druhů ovoce a zeleniny, dřevěné prkénko a kuchyňský nůž. Ovoce i zelenina jsou kombinovány se suchým zipem. Děti tak získají pocit, že opravdu krájí zeleninu či ovoce.

  Dřevěné hračky Eco Toys jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva. Při jejich výrobě je kladen velký důraz na …

 • ECOTOYS Plastová zelenina, ovoce a potraviny do kuchyně GoodHome – 120 kusů

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Plastová zelenina, ovoce a potraviny nesmí chybět v žádné kuchyni dobré hospodyňky. Sada obsahuje 120 kusů různých produktů, například: ovocný džus, zmrzlinu, hranolky, sušenky, ovoce, zeleninu a mnoho dalšího. Doručení nábytku ECOTOYS již za cenu 100 Kč…

 • Piknikový koš s příslušenstvím XXL EcoToys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Piknikový koš s příslušenstvím XXL EcoToys je vyrobený ze dřeva. Každý prvek byl vyrobený s velkým důrazem na detail a bezpečnost dětí. Použité barvy jsou zdravotně nezávadné a hračka neobsahuje nebezpečné prvky ani ostré hrany. Některé prvky jsou vybaveny suchým zipem, a tak se dají krájet. Sada obsahuje 14 produktů: vodní meloun, mandarinka, mléko, džus, banán a mnoho da…

 • Dům pro panenky XXL Residence Maya Ecotoys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rezidence MAYA je fantastický nápad na dárek, který můžete dát svému dítěti. Snem každé dívky je, aby si mohla hrát se svými panenkami v domečku. Díky tlumeným a dobře zvoleným barvám bude dům vypadat skvěle nejen v dětském pokoji, ale také v obývacím pokoji a vzbudí potěšení všech členů domácnosti a hostů. Místnosti domu byly navrženy tak, aby byly prostorné a umožňovaly …

 • ECOTOYS Dřevěný kuchyňský set

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěná kuchyňská souprava je skvělou hračkou pro děti, které rádi pomáhají v kuchyni a jsou perfektním doplňkem pro jejich malé kuchyně. Umožňuje jim rozvíjet fantazii, kreativitu a učí, jak připravovat pokrmy. Bez této hračky se žádný malý šéfkuchař neobejde.

  Sada obsahuje 16 doplňků ze dřeva, plsti a tkaniny. Najdete zde i salát, rajče, slaninu, okurky, papriku a ryby. …

 • ECOTOYS Dřevěný hamburger pro děti

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Díky takové hračce si vaše dítě může vyvinout kulinářské zájmy a naučit se připravovat chutný hamburger. Při hraní se dítě jistě bude cítit jako skutečný šefkuchař. Nyní půjdou do nabídky lahodné hamburgery plné barev a vitamínů, které připraví nejen pro sebe, ale i pro celou rodinu.

  Sada obsahuje dvě housky, takže můžete současně připravovat verze s masem nebo verze pro ve…

 • ECOTOYS Dřevěný domek farma se zvířátky Eco Toys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domek farma se zvířátky Eco Toys je ideální hračka pro děti od 12 měsíců.

  Dřevěný domek se zvířátky patří mezi oblíbené vzdělávací hračky. Domek je vhodný pro děti již od 12 měsíců. Farma obsahuje dřevěná zvířátka a různé tvary, které jsou vhodné pro rozvíjení schopností vašich děti. Dřevěné kostky jsou k dispozici v různých tvarech a barvách.

  Eco Toys dává velký důr…

 • ECOTOYS Dřevěný domek pro panenky Rezidence Malibu Eco Toys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domek pro panenky Rezidence Malibu Eco Toys je snem každé malé holčičky.

  Jedinečný dřevěný domek pro panenky se skládá ze 3 pater, které disponují nábytkem. Domek je vhodný pro panenky Barbie. Celý dům skutečně napodobuje skutečný dům se všemi obytnými prvky.

  Domek pro panenky disponuje 4 pokoji (kuchyní s jídelnou, koupelnou, obývacím pokojem a ložnicí s terasou. K…

 • Dřevěný domeček Rezidence Malina + 2 panenky Ecotoys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domeček má tři patra, ve kterých je celkem pět pokojů – koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj a ložnice. V horním patře se také nachází malý balkón. Každý pokoj je zařízen v jiném stylu, který odpovídá skutečnému charakteru a účelu místnosti. V domečku je celkem sedmnáct kusů nábytku ruční výroby – stůl, 2 židle, pohovka, křeslo, konferenční stolek, …

 • Dřevěný domek pro panenky Rezidence New Jersey EcoToys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domek pro panenky Rezidence New Jersey EcoToys nabízí spoustu zábavy. Je vyrobený z kvalitního dřeva a MDF desky bez ostrých hran. Má celkem tři patra a sedm pokojů: koupelnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnici, balkon a terasu. Součástí je výtah, který se pohybuje mezi jednotlivými patry a zábavná skluzavka. Domeček je vybavený 16 kusy nábytku.

  Specifikace …

 • ECOTOYS Dřevěný dort na nakrájení růžový

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Vynikající růžový dort se suchým zipem, umožní dítěti „krájet“ dort nožem a znovu je kombinovat. Dřevěná hračka, která rozvíjí manuální dovednosti a fantazii.
  Sada obsahuje svíčky, čísla, dort, podnos, servírovací nůž. Díky sadě můžete cítit atmosféru večírku každý den a rozvíjet schopnost zdobit dort sami.

  Specifikace:
  Hmotnost: cca 2 kg
  Konstrukce: dřevěná
  Věková skupina: +3 …

 • Dřevěný domek pro panenky Rezidence Kalifornie EcoToys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domek pro panenky Rezidence Kalifornie EcoToys nabízí spoustu zábavy. Je vyrobený z kvalitního dřeva a MDF desky bez ostrých hran. Má celkem tři patra a pět pokojů. Domeček je vybavený 8 kusy nábytku a LED osvětlením s dálkovým ovládáním.

  Specifikace produktu:
  Materiál: dřevo, MDF
  Součástí je 8 kusů nábytku
  Věk: 3+
  LED osvětlení s dálkovým ovládáním (3 AA baterie ̵…

 • ECOTOYS Dřevěný domek pro panenky Pohádková rezidence Eco Toys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domek pro panenky Pohádková rezidence Eco Toys je vhodným dárkem pro každou malou holčičku.

  Jedinečný dřevěný domek pro panenky se skládá ze 3 pater, které disponují nábytkem. Domek je vhodný pro menší panenky. Celý dům skutečně napodobuje skutečný dům se všemi obytnými prvky.

  Domek pro panenky disponuje 5 pokoji (kuchyní, jídelnou, koupelnou, obývacím pokojem a lož…

 • Dřevěný domeček Rezidence Malina s výtahem + 2 panenky Ecotoys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domeček má tři patra, ve kterých je celkem pět pokojů – koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj a ložnice. V horním patře se také nachází malý balkón. První a druhé patro je propojeno pohyblivým výtahem. Každý pokoj je zařízen v jiném stylu, který odpovídá skutečnému charakteru a účelu místnosti. V domečku je celkem šestnáct kusů nábytku ruční výroby –…

 • ECOTOYS Dřevěný domeček pro panenky růžový

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný dům pro panenky je vybaven i 8 kusy nábytku ve 4 místnostech. Unikátní dřevěný domeček pro panenky, ideální pro hodiny zábavy pro každou dívku-

  Výrobek byl vyroben nejen s ohledem na přesnost provedení, ale také na bezpečnost dětské hry, což potvrzují certifikace.
  Chalupa má 3 samostatné úrovně, ve kterých jsou celkem 4 pokoje – vše dokonale napodobuje skutečný…

 • ECOTOYS Dřevěné potraviny – 23 kusů

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Skvělá sada plná barevných potravin, které najdete v každé kuchyni. S touto hračkou se dítě naučí pojmenovávat a rozpoznávat oblíbené potravinářské výrobky. Podávané pokrmy nikdy nebyly tak barevné. Spolu s vaším dítětem je můžete připravit mnoha způsoby. Hračka rozvíjí představivost, ruční dovednosti rozšiřují znalosti vaření.

  Všechny prvky sestavy jsou vyrobeny ze dřeva a…

 • Dřevěný domeček pro panenky EcoToys Rosa růžový + nábytek

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domeček pro panenky je bezpochyby tím nejlepším dárkem, který můžete svému dítěti dát. Snem každé dívky je, že si může hrát se svými panenkami ve velikém domě.

  Panenský dům vděčí za své kouzlo dobře zvoleným barvám a speciálně navrženým místnostem. Celý dům má 3 nezávislé úrovně s celkem 5 pokoji – vše dokonale napodobuje skutečný dům. Každý pokoj je dokončen …

 • Dřevěný domeček pro panenky EcoToys Mei růžový + nábytek

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domeček pro panenky je bezpochyby tím nejlepším dárkem, který můžete svému dítěti dát. Snem každé dívky je, že si může hrát se svými panenkami ve velikém domě.

  Panenský dům vděčí za své kouzlo dobře zvoleným barvám a speciálně navrženým místnostem. Celý dům má 3 nezávislé úrovně s celkem 5 pokoji – vše dokonale napodobuje skutečný dům. Každý pokoj je dokončen …

 • Dřevěný domeček pro panenky EcoToys Biba růžový + nábytek

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dřevěný domeček pro panenky s výtahem je bezpochyby tím nejlepším dárkem, který můžete svému dítěti dát. Snem každé dívky je, že si může hrát se svými panenkami ve velikém domě.

  Panenský dům vděčí za své kouzlo dobře zvoleným barvám a speciálně navrženým místnostem. Celý dům má 3 nezávislé úrovně s celkem 4 pokoji – vše dokonale napodobuje skutečný dům. Každý pokoj je…

 • ECOTOYS Dřevěné ovoce na sekání – 20 kusů

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sada plná barevného ovoce je perfektním dárkem pro nejmladší kuchaře. S touto hračkou se dítě naučí jména populárního ovoce. Ovocný salát nikdy nebyl tak barevný, spolu s vaším dítětem ho můžete připravit mnoha způsoby. Hračka rozvíjí představivost a zájem o vaření a také učí zásady zdravého stravování.

  Všechny prvky sestavy jsou vyrobeny ze dřeva a pokryté barvou bezpečnou…

 • ECOTOYS Dřevěné ovoce s magnety

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Děti se učí nejlépe hrou a díky této sadě se mohou naučit názvy populárních plodů, jejich tvar a to jak vypadají uvnitř. Ovoce je vyrobeno ze dřeva pokrytého barvou bezpečnou pro děti. Každé ovoce lze rozdělit na dvě poloviny, které se spojují s magnety. Sada obsahuje dřevěnou truhlu, kde snadno uložíte veškeré ovoce.

  Sada obsahuje:

  banán
  pomeranč
  kiwi
  jablko
  citrón
  švestku
  hrušku…

 • ECOTOYS Dřevěná zelenina na sekání – 20 kusů

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sada plná barevné zeleniny je perfektním dárkem pro nejmladší kuchaře. S touto hračkou se dítě naučí jména populární zeleniny. Zeleninová salát nikdy nebyl tak barevný, spolu s vaším dítětem ho můžete připravit mnoha způsoby. Hračka rozvíjí představivost a zájem o vaření a také učí zásady zdravého stravování.

  Všechny prvky sestavy jsou vyrobeny ze dřeva a pokryté barvou bez…

 • ECOTOYS Dřevěná zelenina s magnety

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Děti se učí nejlépe hrou a díky této sadě se mohou naučit názvy populárních plodů, jejich tvar a to jak vypadají uvnitř. Zelenina je vyrobena ze dřeva pokrytého barvou bezpečnou pro děti. Každá zelenina lze rozdělit na dvě poloviny, které se spojují s magnety. Sada obsahuje dřevěnou truhlu, kde snadno uložíte veškerou zeleninu.

  Sada obsahuje:

  kukuřice
  okurka
  rajče
  mrkev
  zelená p…

 • Dřevěná sada pro děti Snídaně EcoToys

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Snídaňová sada pro děti EcoToys obsahuje dřevěný chléb, zeleninu, klobásu, desku a nůž. Možnost vytvořit si vlastní verzi sendvičů je pro děti velice zábavná a rozvíjí jejich motoriku a kreativitu. Některé prvky v sadě spojené suchým zipem lze krájet.

  Specifikace produktu:
  Materiál: dřevo
  Pro děti starší dvou let

  Rozměry produktu: Doručení nábytku ECOTOYS již za cenu 100 Kč…