Dětské postýlky

Zobrazuji všech 13 výsledků

 • Halmar Pojízdná zásuvka Happy k posteli Happy Fairy/Happy Animals

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Pojízdná zásuvka Happy slouží jako úložný prostor k postelím Happy Animals a Happy Fairy. Je vyrobena z laminované dřevotřísky, hrany jsou opatřené měkčeným PVC.

  Materiál:
  lamino / PVC

  Váha: 12 kg Doručení nábytku Halmar již za cenu 100 Kč…

 • Halmar Dětská postel Neo Plus se skluzavkou olše

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská palanda se skluzavkou ze série Neo Plus je skvělou kombinací místa na spaní a díky vyvýšené posteli zároveň i místa na hraní. Nabízí tak prakticky využitý prostor v dětském pokoji. Postel je vyrobená z pevného borovicového dřeva v dekoru olše. Na horní postel vede bytelný žebřík, dolů z postele se dá sklouznout po skluzavce. Pod postelí se nachází látkový domeček, k…

 • Halmar Dětská rostoucí postel Cinderella vícebarevná

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská nastavitelná postel Cinderella je vhodná do každého holčičího pokoje. Postel je vyrobená z lamina a má lakovanou povrchovou úpravu s barevným potiskem. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Matrace je součástí postele. Nosnost postele je 100 kg.

  Materiál:
  lamino / PVC

  Rozměry:
  Šířka: 79 cm
  Nastavitelná délka: 165-205 cm…

 • Halmar Dětská postel Neo Plus se skluzavkou borovice

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská palanda se skluzavkou ze série Neo Plus je skvělou kombinací místa na spaní a díky vyvýšené posteli zároveň i místa na hraní. Nabízí tak prakticky využitý prostor v dětském pokoji. Postel je vyrobená z pevného borovicového dřeva v dekoru borovice. Na horní postel vede bytelný žebřík, dolů z postele se dá sklouznout po skluzavce. Pod postelí se nachází látkový domeče…

 • Halmar Dětská postel Happy Fairy bílo/růžová

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská postel Happy Fairy je vhodná do každého holčičího pokoje. Postel je vyrobená z lamina a má lakovanou povrchovou úpravu s barevným potiskem víly. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Postel se dodává včetně matrace.

  Materiál:
  lamino / PVC

  Rozměry:
  Šířka: 76 cm
  Délka: 145 cm
  Výška: 70 cm
  Váha: 28 kg Doručení nábytku Halmar…

 • Halmar Dětská postel Happy Animals vícebarevná

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská postel Happy Animals bude skvělou volbou pro všechny malé milovníky Madagascaru. Postel je vyrobená z laminované dřevotřísky v bílé barvě a má lakovanou povrchovou úpravu s barevným potiskem zvířat v džungli. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Postel se dodává včetně matrace. Nosnost postele je 70 kg.

  Materiál:
  la…

 • Halmar Dětská postel Fire Truck vícebarevná

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská postel Fire Truck je vhodná do pokoje každého malého milovníka hasičských vozů. Postel je vyrobená z lamina a má lakovanou povrchovou úpravu s barevným potiskem. Postel má zaoblené hrany opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Postel se dodává včetně matrace.

  Materiál:
  MDF deska / PVC

  Rozměry:
  Šířka: 74 cm
  Délka: 148 cm
  Výška: 58 cm
  Váha: 32 kg Dor…

 • Halmar Dětská postel Goli bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská postel ve tvaru domečku potěší každé malé dítě. Stane se dominantou dětského pokojíčku. Díky své nízké ploše je vhodná i pro malé děti. Je vyrobená z masivní borovicové dřevo lakované bílou barvou. Dodávaná bez matrace, rošt je součástí.

  Materiál:
  masivní borovicové dřevo, lakované

  Rozměry:
  Šířka: 165 cm
  Hloubka: 88 cm
  Výška: 173 cm
  Nosnost: 80 kg Doručení nábytku Halmar …

 • Halmar Dětská postel Neo Plus se skluzavkou bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská palanda se skluzavkou ze série Neo Plus je skvělou kombinací místa na spaní a díky vyvýšené posteli zároveň i místa na hraní. Nabízí tak prakticky využitý prostor v dětském pokoji. Postel je vyrobená z pevného borovicového dřeva v bílé barvě. Na horní postel vede bytelný žebřík, dolů z postele se dá sklouznout po skluzavce. Pod postelí se nachází látkový domeček, kt…

 • Halmar Dětská patrová postel Sam bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská patrová postel ze série Sam je vyrobena z pevného borovicového dřeva v bílé barvě. Postel se skládá ze dvou lůžek o velikosti 80×190. Horní postel obsahuje zábrany proti vypadnutí a vede na ni bytelný žebřík. Součástí postele jsou dvě pohodlné molitanové matrace a rošty. Postel je dodávána bez zásuvek.

  Podívejte se i na další výrobky ze série Sam.

  Materiál:
  lakova…

 • Halmar Dětská patrová postel Sam olše

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská patrová postel ze série Sam je vyrobena z pevného borovicového dřeva v dekoru olše. Postel se skládá ze dvou lůžek o velikosti 80×190. Horní postel obsahuje zábrany proti vypadnutí a vede na ni bytelný žebřík. Součástí postele jsou dvě pohodlné molitanové matrace a rošty. Postel je dodávána bez zásuvek.

  Podívejte se i na další výrobky ze série Sam.

  Materiál:
  lakov…

 • Halmar Dětská patrová postel Sam borovice

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská patrová postel ze série Sam je vyrobena z pevného borovicového dřeva. Postel se skládá ze dvou lůžek o velikosti 80×190. Horní postel obsahuje zábrany proti vypadnutí a vede na ni bytelný žebřík. Součástí postele jsou dvě pohodlné molitanové matrace a rošty. Postel je dodávána bez zásuvek.

  Podívejte se i na další výrobky ze série Sam.

  Materiál:
  lakované borovicové…

 • Halmar Dětská domečková postel Yogi 80×160 borovice

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Dětská postel ve tvaru domečku Yogi je vyrobená z lakované masivní borovice a bude zajímavým prvkem každého dětského pokoje. Součástí postele je rošt ze silných a pružných dřevěných lamel, které podporují ergonomickou polohu těla během spánku a díky lepší cirkulaci vzduchu prodlužují životnost matrace. Doporučená velikost matrace je 80×160. Postel se dodává bez matrac…