Baterie se sprchou HANSGROHE PURAVIDA – 15432400

28,319.00 

.

Katalogové číslo: housela-9755 Kategorie: , , ,

Nábytek Ondráček – Baterie se sprchou Hansgrohe PuraVida v kombinaci bílá/chrom je elefantním kouskem, který si najde místo v každé koupelně.

Parametry:
– rozměr přívodů DN15
– výtok: 229 mm
– délka vytažení ruční sprchy max.: 1,10 m
– barva: bílá/chrom
– keramická kartuše
– u sprchy normální proud
– průtok: 22 l/min
– nastavitelné omezení teploty
– na okraj vany
– integrovaný sprchový držák

K instalaci nutné:
– základní těleso k tříotvorové pákové baterii na okraj vany

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává mezinárodní ocenění za design. Komfort, půvab a intuitivní uživatelsky přívětivé ovládání tvoří u PuraVida příjemný celek, který Vás zve do světa wellness a požitků. Doručení nábytku HANSGROHE již za cenu 0 Kč

Výrobca: