Baterie se sprchou HANSGROHE PURAVIDA – 15446000

28,919.00 

.

Katalogové číslo: housela-9758 Kategorie: , , ,

Nábytek Ondráček – HANSGROHE PURAVIDA čtyřotvorová armatura na okraj vany se skvěle hodí do každé koupelny. Vaše koupelna získá nádech luxusu. PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává mezinárodní ocenění za design. Komfort, půvab a intuitivní uživatelsky přívětivé ovládání tvoří u PuraVida příjemný celek, který Vás zve do světa wellness a požitků.

Parametry:
– rozměr přívodů DN15
– výtok: 207 mm
– délka vytažení ruční sprchy max.: 1,10 m
– barva: chrom
– keramické ventily 90 pro teplou a studenou vodu
– u sprchy normální proud
– průtok: 22 l/min
– integrovaný sprchový držák

Sada obsahuje: rukojeti, rozety, vanový výtok, zpětný ventil

K instalaci nutné:
– základní těleso ke čtyřotvorové armatuře na okraj vany DN15 (# 13444180)

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější. Doručení nábytku HANSGROHE již za cenu 0 Kč

Výrobca: