Kuchyňské linky

Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Halmar Kuchyňská linka Penny 260 cm dub artisan/tmavě šedá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní kuchyňská linka ze série Penny nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z kvalitního lamina. Linka je zhotovena v barevné kombinaci dub artisan/tmavě šedá. Pracovní deska o tloušťce 28 mm je v dekoru dub wotan. Úchytky mají tmavě …

 • Halmar Kuchyňská linka Dania 240 cm antracit/dub wotan

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní kuchyňská linka ze série Dania nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Korpus linky a pracovní deska o tloušťce 28 mm jsou zhotoveny v antracitové barvě, dvířka skříněk jsou v dekoru dub wotan. Kovové ú…

 • Halmar Kuchyňská linka Mikayla 220 cm bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rustikální kuchyňská linka ze série Mikayla nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Korpus je zhotoven z bílého lamina (tloušťka 16 mm), dvířka jsou vyrobena z bílé MDF s PVC fólií. Kovové úchytky jsou v černé barvě, ve vitríně je čiré sklo.

  Délka kuchyňské linky je…

 • Halmar Kuchyňská linka Penny 260 cm dub sonoma/bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní kuchyňská linka ze série Penny nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z kvalitního lamina. Linka je zhotovena v barevné kombinaci dub sonoma/bílá. Pracovní deska o tloušťce 28 mm je v pískové barvě.

  Délka kuchyňské linky je 260 c…

 • Halmar Kuchyňská linka Dena 180 cm antracit/dub wotan

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní kuchyňská linka Dena nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z kvalitního lamina a DTD. Korpus je zhotoven v antracitové barvě, dvířka skříněk jsou zhotoveny v dekoru dub wotan, pracovní deska je v taktéž v antracitové barvě.

  Délk…

 • Halmar Kuchyňská linka Alena 240 cm dub artisan/černý mat

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní kuchyňská linka Alena nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z DTD desky. Linka je zhotovena v dekoru dub artisan s kombinací černého matu, pracovní deska je tmavě šedá. Kovové úchytky mají černou barvu.

  Délka kuchyňské linky je …