PC stoly

Zobrazuji všech 7 výsledků

 • Shoptop Herní stůl ZIKO 3.0 černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jednoduchý a přitom velice funkční, takový je herní stůl ZIKO 3.0. Díky nenáročnému designu vytváří pohodlný prostor pro hraní, práci či studium. Dva otvory umožňují snadné protažení kabelů. Kovové nohy garantují vysokou stabilitu.

  Specifikace produktu
  Materiál desky: MDF
  Materiál nohou: kov
  Barva: černá

  Rozměry produktu
  Hloubka: 60 cm
  Šířka: 120 cm
  Výška: 75 cm

  Podívejte se i n…

 • Shoptop Herní stůl ZIKO 2.0 černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jednoduchý a přitom velice funkční, takový je herní stůl ZIKO 2.0. Díky nenáročnému designu vytváří pohodlný prostor pro hraní, práci či studium. Dva otvory umožňují snadné protažení kabelů.

  Specifikace produktu
  Materiál desky: MDF
  Materiál nohou: kov
  Barva: černá

  Rozměry produktu
  Hloubka: 60 cm
  Šířka: 120 cm
  Výška: 75 cm

  Podívejte se i na ostatní herní stoly ZIKO. Doručení náby…

 • Rongomic Herní počítačový stůl Game černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Ocelový rám se zesílenou příčkou a panel o tloušťce 18 mm tvoří stabilní stůl, který pojme až 50 kg. Zvedněte počítač do úrovně očí, mějte držák nápojů a sluchátka na levé nebo pravé straně – s tímto herním stolem máte všechny své potřeby po ruce. Zamotané kabely způsobí, že váš stůl vypadá chaoticky, což vám může zničit náladu na vzrušující hraní. Naštěstí je tento …

 • Herní stůl Jade ModernHome 120 cm černý/červený

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Herní stůl Jade od výrobce ModernHome je vybaven 18 mm MDF deskou pokrytou vysoce kvalitním laminátem v červené barvě a černým středem z PVC materiálu. Rám a nohy jsou vyrobeny z odolné práškové oceli. Stůl má dva kabelové vývody, držák na sluchátka, držák na nápoje a dva odkládací koše. Díky tomu bude mít hráč po ruce vždy vše potřebné. Prostorný stůl ideální pro práci i …

 • Herní stůl Double ModernHome 120 cm černý/červený

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Herní stůl Double od výrobce ModernHome je vybaven 18 mm MDF deskou pokrytou vysoce kvalitním laminátem se vzorem uhlíkových vláken. Rám a nohy jsou vyrobeny z odolné práškové oceli. Stůl má dva kabelové vývody, dva držáky a vrchní polici. Díky tomu bude mít hráč po ruce vždy vše potřebné. Prostorný stůl ideální pro práci i hraní na počítači.

  Specifikace produktu:
  Materiál …

 • MODERNHOME Herní počítačový stůl Gaming černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Každý ví, že správná poloha hry na počítači je klíčovým faktorem pro pohodlí hry.

  Plocha desky stolu nabízí velké množství volného místa. Na desku stolu můžete umístit velkou podložku, klávesnici, monitor a vše, co potřebujete ke hraní. Prostor pod psacím stolem vám umožní zaujmout pohodlnou polohu.

  Dva kabelové vodiče vám pomohou při organizaci a co je nejdůležitější, kab…

 • Zástupný symbol

  Herní stůl Harry ModernHome 120 cm černý/červený

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Herní stůl Harry od výrobce ModernHome je vybaven 18 mm MDF deskou pokrytou vysoce kvalitním laminátem se vzorem uhlíkových vláken. Rám a nohy jsou vyrobeny z práškové oceli. Součástí jsou dva kabelové vývody. Perfektní stůl pro práci i hraní na počítači.

  Specifikace produktu:
  Materiál desky: MDF deska
  Materiál rámu a nohou: ocel
  Barva: černá/červená

  Rozměry produktu:
  Výška: 73…