Koupelnový baterie

Zobrazen 1. – 25. z 102 výsledků

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA VICTORIA – A5A6125C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roca Victoria je bidetová baterie se vyznačuje trvalostí, vysokou kvalitou a mechanismy úspory vody. Univerzální moderní tvary dokonale splynou v každé koupelně. Funkce, mechanismy úspory vody a atraktivní cena jsou rysy, které určují popularitu této série. Sestava je jednodílná. Má keramickou hlavu s možností omezit maximální teplotu a odtok vody, regulátor míčové vody, p…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA VICTORIA – A5A6025C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Trvalost, vysoká kvalita a mechanismy úspory vody definují tuto řadu. Univerzální moderní tvary dokonale splynou v každé koupelně. Funkce, mechanismy úspory vody a atraktivní cena jsou rysy, které určují popularitu této série. Má keramickou hlavu s možností omezit maximální teplotu a odtok vody, regulátor míčové vody, pružné přípojné hadice a provzdušňovač.

  Parametry:
  Účel:…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA TARGA – A5A6060C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Bidetová baterie Roca Targa je extrémně estetická nabídka pro zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní hygienické výrobky za atraktivní ceny. Nabízený výrobek je určen pro standardní jednootvorovou montáž s jedním otvorem. Má otočný výtok, automatický kork a keramickou hlavu s možností omezení maximální teploty a odtoku vody. Může být úspěšně namontován jak na dřez, tak na…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA SPRINT -A5A9224C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roca Sprint přináší trvanlivost a hospodárnost jsou charakteristickými znaky každého prvku série. Jednoduchost a elegance designu činí baterie dokonale zapadající do každé koupelny, zejména ve veřejných prostorách. Průtok vody po stisknutí. Úspora vody a energie. Pro pisoár s přítokem zhora. Jednoduchá instalace stěn. Vstupní přívod vody. Hlava, která uzavírá tok vody po …

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA SPRINT – A5A9124C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Trvanlivost a hospodárnost jsou charakteristickými znaky každého prvku série. Jednoduchost a elegance designu činí baterie dokonale zapadající do každé koupelny, zejména ve veřejných prostorách. Průtok vody po stisknutí. Úspora vody a energie.

  Parametry:
  Regulace teploty: studená nebo smíšená voda
  Účel: pisoár
  Způsob montáže: na stěnu Doručení nábytku ROCA již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA SPRINT – A5A9024C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roca Sprint je jednou z bidetovou baterií, která se vyznačuje trvanlivostí a hospodárností. Jednoduchost a elegance designu činí baterie dokonale zapadající do každé koupelny, zejména ve veřejných prostorách. Průtok vody po stisknutí. U pisoáru s odtokem vzadu. Úspora vody a energie. Zapuštěná montáž. Vstup a výtok skryté vody.

  Parametry:
  Regulace teploty: studená nebo smíš…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA LOFT – A5A6043C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Atraktivní design, technologie, trvanlivost a vysoká kvalita jsou součástí této řady baterií. Loft je návrh nadčasového a jedinečného stylu. Originálnost tvarů zařizuje jakýkoli prostor, což mu dává vylepšení a eleganci. Sestava je jednodílná. Má keramické ventily, regulátor míčové vody, pružné přípojné hadice, perlátor a automatické víčko.

  Parametry:
  Účel: bidet
  Ovládání dvo…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA LANTA -A5A6011C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Díky konstrukci založené na kombinaci válcových prvků je Lanta sbírkou s čistými a štíhlými liniemi. Dokonalé proporce mezi tělem a držákem baterie Lanta vytvářejí dojem sofistikovanosti a neutrální geometrie, což umožňuje kombinovat je s keramikou, obdélníkovou a organickou. Jednoduchá páka, stojací směšovač. Má flexibilní připojovací hadice, automatické víko a aerátor. S…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA L90 -A5A6001C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Pokročilá technologie je uzavřena v čistě geometrickém tvaru. Plochý povrch, průhledné hrany, dokonalé úhly kombinované s vysoce kvalitními a inovativními ekologickými řešeními. To vše najdete v nové řadě baterií L90. Baterie s keramickou hlavou s možností omezení maximální teploty a odtoku vody. Má regulátor průtoku vody, flexibilní přípojné hadice a provzdušňovač. Sestav…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA L90 – A5A6301C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Pokročilá technologie je uzavřena v čistě geometrickém tvaru. Plochý povrch, průhledné hrany, dokonalé úhly kombinované s vysoce kvalitními a inovativními ekologickými řešeními. To vše najdete v nové řadě baterií L90. Akumulátor má regulátor míčové vody, flexibilní přípojné hadice a provzdušňovač. S automatickou zarážkou a bočním držadlem. Sestava je jednodílná.

  Parametry:
  P…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné hadice pro připojení. Baterie bez automatické zástrčky.

  Parametry:
  Průtok (l / min – 3 bar): 7
  Účel: bidet
  Typ hlavy: keramika
  Výška baterie: 121 mm Doručení nábytku ROCA již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA L20 – A5A6A09C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Pokud máte rádi jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody pak je pro vás bidetová baterie Rooca L20 jako stvořená. Přátelské tvary, vysoký komfort při používání a ekologické technologie činí řadu baterií L20 ideální
  pro každou koupelnu. Sestava je jednodílná. Má dlouhou rukojeť, automatickou čepičku, provzdušňovač a flexibilní hadice.

  Parametry…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA ESAMI – A5A6031C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným zpracováním. Konečný výsledek je charakterizován harmonií a elegancí, která bude fungovat v každé koupelně. Nabízená baterie je vybavena automatickým uzávěrem, otočným výtokem a je určena pro montáž do jednoho otvoru. Sada obsahuje keramick…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA ATLAS – A5A6090C00

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Kolekce baterií, která vyniká svou elegancí a všestranností. Zahrnuje flexibilní přípojné hadice, automatickou zástrčku a provzdušňovač. To vše naleznete u baterií Roca Atlas.

  Parametry:
  Účel: bidet
  Průtok (l / min – 3 bar): 8
  Výška baterie: 140 mm
  Typ hlavy: keramika Doručení nábytku ROCA již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie ROCA AQUA -A506902010

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Trvanlivost a hospodárnost jsou charakteristickými znaky každého prvku baterie Roca Aqua. Jednoduchost a elegance designu činí baterii dokonale zapadající do každé koupelny, zejména ve veřejných prostorách. Průtok vody po stisknutí.

  Parametry:
  Typ rukojeti: tlačítko
  Účel: pisoár
  Způsob montáže: na stěnu
  Odtoková hadice: přímá
  Typ baterie: běžná baterie Doručení nábytku ROCA již…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie Rea Tess

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně. Tělo baterie je vyrobeno z mosazi, která je pokrytá chromovaným povlakem. Tyto kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost baterie.

  Specifikace produktu:
  Typ baterie: bidetová
  Materiál: mosaz
  Povrchové zakončení: chrom
  Typ hlavice: ke…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie REA LEMON WHITE

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní bidetový mixér.
  Rea Lemon je bidetová baterie v bílé barvě, která zaujme svými tvary a perfektním zpracováním. Rozumná cena je příjemným bonusem.
  Tělo je vyrobeno z mosazi a bylo třikrát potaženo chromovým povrchem v kombinaci se smaltovaným bílým povlakem. Tato technika zaručuje vysoký lesk, chrání je před poškozením a korozí.
  Použití keramického ventilu uvnitř bater…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES Y – Y1220 ST

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Omnires Y je bidetovou baterií, která se hodí do každé koupelny. Klasický vzhled v moderním kabátu – to vše je doplněno o kvalitní zpracování.

  Parametry:
  – stojatá sestava s 1 otvorem
  – jednoduchá páka
  – výtok hubice: 11 cm
  – výška výdeje vody: 6,3 cm
  – celková výška baterie: 14,8 cm
  – 35 mm keramická hlava
  – bez otvoru v tělese pro …

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES Y – Y1220

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Omnires přredstavuje bidetovou baterii z kategorie svělá cena s precizním zpracováním. Tato baterie vám bude dělat společnost dlouhá léta. Baterie byla navržena pro montáž se zástrčkou pro kliknutí, nemá v těle otvor pro automatickou zástrčku.

  Parametry:
  – výtok hubice: 10,6 cm
  – výška výdeje vody: 7 cm
  – celková výška baterie: 14,5 cm
  – v těle není otv…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES SIENA – SN7320

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Siena od Omnires bude dělat radost každému uživateli. Krásné tvary, dokonalé zpracování a vysoká kvalita.

  Parametry:
  Rozsah výtoku: 11,5 cm
  Výška odtoku vody je 9 cm
  Celková výška baterie: 12,2 cm
  Povrch: chrom Doručení nábytku OMNIRES již za cenu 100 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES RETRO -RE7220 CR

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Bidetová baterie s kohoutky v nádechu retra, ale s moderní technologií je záruka vaší spokojenosti.

  Parametry:
  Rozsah výtoku: 8,9 cm
  Výška odtoku vody je 11,2 cm
  Celková výška baterie: 14,2 cm
  Záruka: 10 let Doručení nábytku OMNIRES již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES RETRO – RE7220 BR

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o moderní technologie.

  Parametry:
  Rozsah výtoku: 8,9 cm
  Výška odtoku vody je 11,2 cm
  Celková výška baterie: 14,2 cm
  Záruka: 10 let Doručení nábytku OMNIRES již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES PARMA -PM7421 IN

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Omnires přichází s bidetovou baterií Parma která patří do kategorie klasických baterií za rozumnou cenu. Tato baterie se hodí do každé koupelny a vy si ji budete užívat dlouhá léta.

  Parametry:
  Rozsah výtoku: 11,5 cm
  Výška odtoku vody je 9 cm
  Celková výška baterie: 12,2 cm
  Povrchová úprava: PVD inox
  Záruka: 10 let Doručení nábytku OMNIRES již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES PARMA – PM7420 CRB

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Bílá barva přináší do koupelny svěžest a pocit čistoty. Taková je i bidetová baterie Omnires Parma.

  Parametry:
  Rozsah výtoku: 11,5 cm
  Výška odtoku vody je 9 cm
  Celková výška baterie: 12,2 cm Doručení nábytku OMNIRES již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Bidetová baterie OMNIRES PARANA – PN6220

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Omnires Parana nabízí klasickou bidetovou baterii. Její vzhled se hodí do každé koupelny a navíc oceníte kvalitní zpracování. Baterie byla navržena pro montáž na zástrčku s klapkou, nemá v těle otvor pro automatickou zástrčku.

  Paremetry:
  – výtok hubice: 10,4 cm
  – výška výdeje vody: 6,4 cm
  – celková výška baterie: 12,7 cm
  – barva: chrom Doručení nábytku O…