Sušení prádla

Zobrazuji všech 6 výsledků

 • MODERNHOME Sušák na prádlo XXL Loky bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Velmi praktický skládací sušák, který lze snadno přesouvat z místa na místo. Stabilní nohy zabrání převrácení výrobku v důsledku větru. Lehký, funkční a snadno použitelný design se nepochybně osvědčí v každé domácnosti.

  PŘIZPŮSOBENO VAŠIM POTŘEBÁM
  Sušák na velké i malé prádlo, díky možnosti jeho prodloužení získáte z malé a kompaktní sušičky širokou sušičku s velkou sušicí p…

 • Sušák na prádlo Freja ModernHome bílo-modrý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sušák na prádlo Freja od značky ModernHome se stane bezkonkurenčním pomocníkem v každé domácnosti. Lehká konstrukce s kolečky zaručuje bezproblémovou manipulaci. Obrovskou předností je velká sušící plocha, kterou lze roztažením ještě zvětšit.

  Specifikace produktu:
  Vyrobeno z lakované ocele a plastu
  Nýtované panty
  Lehká a stabilní konstrukce
  Velká sušicí plocha
  Zatížení max. do …

 • MODERNHOME Sušák na prádlo Elsa modro-bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sušák na prádlo Elsa modro-bílý je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Skládací konstrukce je velice lehká, a tak jí lze snadno přemisťovat z místa na místo. Stabilní nohy zabraňují převrácení sušáku.

  Specifikace produktu:
  Vyrobeno z práškové ocele a plastu
  Velká sušicí plocha
  Zatížení max. do 35 kg
  Protiskluzové podložky
  Dvě výklopná boční křídla
  Dva věšáky na spodní prá…

 • TZB Sušák na prádlo Aral

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Volně stojící sušák na prádlo je charakteristický velice stabilní konstrukcí. Díky vertikálnímu řešení zabírá mnohem méně místa, než klasické sušáky, a proto je ideální i do malých prostor. Sušák je vyrobený z vysoce kvalitního, pevného a odolného materiálu.

  Specifikace produktu:
  Materiál: prášková ocel a plast
  Průměr trubek: 12 mm
  Tloušťka trubek: 0,4 mm
  Hmotnost: 2,4 kg
  Sušic…

 • DekorStyle Sušák na prádlo na kolečkách 132 cm

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní sušák na prádlo na kolečkách. Sušák je vyroben z bílého kovu. Rukojeti sušáku z černého plastu. Velmi praktické a univerzální přizpůsobení každému interiéru. Velkou výhodou je kapacita sušáku. Sušicí plocha je až 30 m. Rozlohou zabírá dvakrát tolik prostoru než konvenční sušáky prádla. Díky tomu udrží dvakrát tolik prádla.

  Specifikace:
  – tloušťka trubky: 16 mm
  &…

 • Rongomic Skládací sušák na prádlo Clayr šedý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Sušák na prádlo je extrémně odolný a hodí se pro vnitřní i venkovní použití. Jistě budete spokojeni i s velkou kapacitou, kde uložíte prádlo až ze dvou praček. Na spodní část sušáků můžete uložit menší věci, které nepotřebují tolik místa. Další výhodou je snadné skládání, když sušák zrovna nepotřebujete.

  Sušák je velice stabilní a také je odolný proti povětrnostním vlivům.

  R…