Barové stoly

Zobrazuji všech 14 výsledků

 • Halmar Kulatý barový stůl Arya černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Kulatý barový stůl Arya se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Oceníte ho především na firemních večírcích či oslavách. Desky stolu jsou vyrobeny ze skla. Konstrukce stolu je vyrobena z chromované oceli. Stůl má spodní odkládací polici pro uložení všech potřebných věcí. Stůl má praktická kolečka,…

 • Rongomic Barový stůl VASAGLE Geir hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový stůl VASAGLE Geir nadchne všechny milovníky industriálního a rustikálního stylu. Kombinace dřevotřískové desky s hřejivou strukturou dřeva a silného ocelového rámu v černé barvě působí nesmírně elegantně. Velkou předností tohoto barového stolu je prostorná pracovní plocha a dvě odkládací police.

  Specifikace produktu
  Materiál desky a police: dřevotříska
  Materiál konstr…

 • Rongomic Barový stůl VASAGLE Moa hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Na velké stolní desce 109 x 60 cm můžete připravovat nedělní oběd, pokud vám nebude dostačovat kuchyňská linka. Tento stůl je podepřen silnými nohami o tloušťce 20 x 30 mm a vyztuženými tyčemi o tloušťce 20 x 40 mm. Nastavitelné patky navíc zajišťují stabilitu na nerovných podlahách.
  Tento barový stůl se 3 rustikálními hnědými dřevěnými policemi dodá vaší jídelně průmyslový…

 • Rongomic Barový stůl VASAGLE HUGO hnědočerný

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – VASAGLE vysoký barový stůl s černým železným rámem, na nápoje, koktejly, vhodný do restaurací či kuchyní. Stůl se hodí do interiérů zařízených v industriálním nebo rustikálním stylu. Stůl je velice stabilní. Kombinace černé a hnědé barvy působí vkusně a zcela jistě doplní vaši domácnost.

  Rozměry: 120 x 60 x 90 cm
  Hmotnost produktu: 16,5 kg
  Nosnost stolu: 100 kg

  Podívejte se i …

 • Rongomic Barový stůl VASAGLE FELIX tmavě hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – VASAGLE vysoký barový stůl s černým železným rámem, na nápoje, koktejly, vhodný do restaurací či kuchyní. Stůl se hodí do interiérů zařízených v industriálním nebo rustikálním stylu. Stůl je velice stabilní.

  Rozměry: 120 x 60 x 90 cm
  Hmotnost produktu: 16,5 kg
  Nosnost stolu: 100 kg

  Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Doručení nábytku Rongomic již za cenu 100 …

 • Halmar Barový stůl Syb bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Tento stylový barový stůl Syb s nastavitelnou výškou je vyroben v kombinaci chromované oceli a lakované MDF. Je vhodný nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných interiéru.

  Materiál:
  chromované ocel / lakovaná MDF

  Rozměry:
  Šířka: 60 cm
  Výška: 67÷92 cm
  Váha: 8 kg Doručení nábytku Halmar již za cenu 100 Kč…

 • Hector Barový stůl Seaford RENA industriální dub

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový stůl Seaford RENA je vyrobený z dýhované MDF a kovového rámu, takže je odolný jak vůči nečistotám, tak proti mechanickému poškození. Stůl má praktická kolečka, která usnadní manipulaci. Kombinace černého nástřiku a přírodní struktury dřeva nadchne především milovníky industriálního stylu.

  Specifikace produktu
  Pracovní deska z dýhované MDF v přírodní barvě dřeva
  Kovová…

 • Halmar Barový stůl Nero černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový stůl Nero se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Oceníte ho především na firemních večírcích či oslavách. Desky stolu jsou vyrobeny ze skla. Konstrukce stolu je vyrobena z chromované oceli. Stůl má spodní odkládací polici pro uložení všech potřebných věcí. Na spodní polici jsou tři držáky …

 • Halmar Barový stůl Morgen buk

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový stůl Morgan se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Oceníte ho především na firemních večírcích či oslavách. Stůl je vyroben ze dřeva, laminových MDF desek a prvků z chromované oceli. Stůl má spodní odkládací polici pro uložení všech potřebných věcí. Na spodní polici jsou tři držáky na lahv…

 • Halmar Barový stůl Igrid černý/přírodní

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový stůl Igrid se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Svým designem nadchne především milovníky industrialismu. Desky stolu jsou vyrobeny z laminované MDF. Konstrukce stolu je vyrobena z oceli v černé barvě, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Stůl…

 • Rongomic Barový stolek Peba hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový stůl s kovovými nohami o tloušťce 40 x 40 mm a hladkým rustikálním hnědým povrchem je vše, co vaše jídelna potřebuje. Úzký barový stůl je široký pouze 40 cm, takže je ideální pro malé jídelní prostory a zároveň nabízí velkou plochu pro talíře, šálky a příbory.
  Stabilita je zajištěna kovovými napínacími tyčemi o tloušťce 25 x 50 mm.

  Materiál: železo, dřevotříska
  Rozměry…

 • Hector Barový stůl Bloter 130×60 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Vysoce lesklý bílý barový stůl. Barový stůl je neoddělitelným prvkem moderní kuchyně. Díky univerzální bílé barvě a kvalitnímu materiálu bude kuchyň nejen krásná, ale také funkční. Stůl je celý vyroben z MDF, což zaručuje stabilitu. Lakovaná deska stolu zaujme svým designem.

  Specifikace:
  Výška: 105 cm
  Šířka: 130 cm
  Hloubka: 60 cm
  Materiál nohou: MDF
  Materiál stolu: MDF Doručení…

 • TZB Barový stůl Rumba – bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl „RUMBA“ 60 cm je nejnovější model, který dokonale zapadá do domácího uspořádání a jeho moderní design se hodí i kavárnám, barům a restauracím. Barový stůl je ideální pro všechny místnosti, moderní obývací pokoj nebo kuchyně. Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, deska je z odolného MDF, noha je chromovaná a velmi stabilní. Stůl má nastavitelnou výšku mez…

 • Rongomic Barový set VASAGLE

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Barový set VASAGLE bude bezpochyby dominantou vaší kuchyně či jídelny. Tento set se výborně hodí do rustikálně nebo industriálně laděných interiérů. Stůl je prostorný, pokud si objednáte dvě židle navíc, pohodlně se u stolu nají čtyři osoby.

  Rozměry stolu: 120 x 60 x 90 cm
  Rozměry židle: 40 x 30 x 65 cm
  Hmotnost produktu: 24,5 kg
  Maximální nosnost stolu: 100 kg
  Maximální nosnos…