Jídelní stoly

Zobrazen 1. – 28. z 218 výsledků

 • Hector Skleněný stůl Corwin Bis chrom

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Lehký stůl Corwin Bis je dokonalým řešením pro lidi s malou jídelnou. Tento malý a velmi praktický stůl je zároveň velmi funkční, ale také je mimořádně stylový a moderní. Díky lehké a velmi jednoduché formě je stůl Corwin Bis dokonalým řešením pro různá moderní uspořádání.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 125 cm
  Hloubka: 72 cm
  Materiál: sklo, ocel Doručení nábytku Hector již za…

 • Hector Skleněný stůl Herald 140×80 cm černo-čirý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl Herald je dokonalým řešením pro moderní interiér. Stůl Herald o rozměrech 140×80 cm se vyznačuje moderní krásou tvrzeného skla, díky níž váš pokoj získá elegantní charakter. Skleněný stůl v moderním stylu Herald je vyroben z kouřového skla. Deska stolu je spojena s nohama z oceli s práškovým nástřikem. Ke stolu se snadno vejde 4-členná rodina.

  Specifikace:…

 • Zástupný symbol

  Hector Rozkládací stůl Xavier 160-250×90 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl Xavier je dokonalým řešením pro kuchyň nebo jídelnu v průmyslovém stylu. Stůl se vyznačuje solidním zpracováním, proto má dlouhou životnost. Masivní rozkládací stůl v průmyslovém stylu je vyroben z dýhované desky z lehkého dubu v kombinaci s ocelovým rámem s práškovým nástřikem. Deska stolu je dostatečně široká, aby snadno pojala velkou rodinu.

  Specifikace:
  Výšk…

 • Zástupný symbol

  Hector Rozkládací stůl Venus 160-300×90 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roztažitelný moderní stůl pro velkou rodinu. Jídelní stůl Venus je praktický kus nábytku vyrobený z kombinace dřevotřísky a MDF. Největší výhodou stolu Venuše je možnost rozložení jeho desky. Díky tomu se u něj může usadit až 10 lidí. Jídelní stůl Venus je bezpečný, i když sdílíte prostor s malým dítětem, navíc je odolný a vhodný pro každý den.

  Specifikace:
  Výška: 76 cm
  Šíř…

 • Hector Rozkládací stůl Vega 2 130-280 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Specifikace produktu:

  Klasický styl
  Rozkládací deska
  Vrchní materiál: laminovaná dřevotříska
  MDF nohy + 1 kov
  3 vložky (skryté mimo krabici)

  Zařizujete byt a hledáte funkční stůl, který splní vaše očekávání? Už nemusíte hledat, takový je rozkládací stůl Vega 2! Obdélníkový stůl se perfektně hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Má desku z laminované dřevotřískové desk…

 • Zástupný symbol

  Hector Rozkládací stůl Vega 130-280 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Obdélníkový rozkládací stůl do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Funkční stůl má desku z laminované dřevotřísky a tři praktické vložky, díky nimž můžete zvětšit povrch stolu až na 280 cm. Díky své funkčnosti bude fungovat jak na denní bázi, tak při slavnostní večeři.

  Specifikace:
  Výška: 76 cm
  Šířka: 130-280 cm
  Hloubka: 85 cm
  Materiál: dřevotříska
  Materiál nohou: MDF Doruč…

 • Hector Rozkládací stůl Theone 160-210×90 cm černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Pokud máte velkou rodinu nebo je u vás často návštěva, tak určitě hledáte velký a odolný jídelní stůl. Jídelní stůl Theone má obdélníkovou desku z tvrzeného skla, kterou podepírají masivní ocelové nohy. Díky možnosti rozložení zvětšíte povrch stolu až na 210 cm. Díky pevné povrchové úpravě a jedinečnému tvaru bude rozkládací jídelní stůl Theone ideální pro módní a designér…

 • Hector Rozkládací stůl Stanford 130-250×80 cm XL bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stanford XL je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem. Díky možnosti vysunutí a perfektní povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Tento kus nábytku vnese do moderních interiérů spoustu nadčasové klasiky, navíc zahřeje a rozjasní prostor. Stůl je lehký a velmi odolný.

  Specifikace:
  Výška: …

 • Hector Rozkládací stůl Stanford 130-210×80 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stanford je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem. Díky možnosti vysunutí a perfektní povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Tento kus nábytku vnese do moderních interiérů spoustu nadčasové klasiky, navíc zahřeje a rozjasní prostor. Stůl je lehký a velmi odolný.

  Specifikace:
  Výška: 75 …

 • Hector Rozkládací stůl Seweryn 160-300×90 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Seweryn je stůl klasického vzhledu, který bude odpovídat většině interiérů. Horní část a nohy jsou vyrobeny z laminované MDF desky. Díky solidnímu zpracování je stůl odolný vůči poškození a vydrží v dobrém stavu po mnoho let. Rozkládací deska stolu vám umožní u stolu přivítat mnoho hostů.

  Specifikace:
  Výška: 76 cm
  Šířka: 90 cm
  Délka: 160-300 cm
  Materiál stolu: MDF Doručen…

 • Zástupný symbol

  Hector Rozkládací stůl Saturn 90-160×90 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roztažitelný moderní stůl pro velkou rodinu. Jídelní stůl Saturn je praktický kus nábytku vyrobený výhradně z dřevotřísky. Největší výhodou stolu Saturn je možnost rozložení jeho horní části. Díky tomu se u stolu může sejít až 8 osob.

  Specifikace:
  Výška: 77 cm
  Šířka: 90-160 cm
  Hloubka: 90 cm
  Materiál: dřevotříska Doručení nábytku Hector již za cenu 0 Kč…

 • Zástupný symbol

  Hector Rozkládací stůl Rea 140-210 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Hledáte do své jídelny funkční kus nábytku, který splní vaše očekávání a potěší oko?

  Hnědý jídelní stůl má obdélníkovou desku z laminované dřevotřískové desky, která spočívá na nohách z MDF. Barva dubu sonoma vnese do vašeho pokoje teplou a útulnou atmosféru. Dvě praktické vložky vám umožní snadno zvětšit desku stolu.

  Specifikace:
  Výška: 76 cm
  Šířka: 140-210 cm
  Hloubka: 80 cm
  Ma…

 • Hector Rozkládací stůl Prato 140-180×80 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Prohlédněte si celou kolekci Prato

  Máte rádi nábytek ve skandinávském stylu a hledáte stůl, který se k němu hodí? Jídelní stůl Prato je nejen stylově módní, ale také vysoce funkční.

  Kuchyňský stůl Prato má rozkládací desku, díky níž je velmi praktický a funkční. Fungovat bude nejen denně, ale také při každé příležitosti, kdy je u stolu potřeba více místa pro hosty. Rozkládac…

 • Hector Rozkládací stůl Roberto 80-160×80 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rozkládací stůl do kuchyně nebo jídelny. Stůl Roberto je velmi elegantní a vyrobený z MDF s inovativním rozkládacím systémem. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Stůl je určen pro náročné lidi, kteří si cení prostoru a starají se o pořádek a harmonii každého interiéru.

  Specifikace:
  Výš…

 • Hector Rozkládací stůl Revido 160-220×90 cm šedý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roztažitelný stůl pro rodinné oslavy. Jídelní stůl Revido je kombinací elegance a funkčnosti. Díky své avantgardní podobě se nejlépe hodí do místností moderního charakteru.
  Rozkládací stůl má odolné nohy z nerezové oceli. Chladný odstín nohou a šedou prosklenou část doplňuje panel ve stínu přírodního dřeva. Výsledkem takové kombinace je vznešená elegance.

  Specifikace:
  Výška: …

 • Hector Rozkládací stůl Mosa 215-315×75 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rozkládací systém dělá ze stolu velmi funkční kus nábytku. Kovové rovné nohy a horní část z MDF dodávají nábytku univerzální charakter. Díky využitým materiálům lze stůl používat po dlouhá léta snadno se u něj usadí až 8 lidí.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 215 – 315 cm
  Hloubka: 90 cm
  Materiál desky: MDF
  Materiál nohou: kov Doručení nábytku Hector již za cenu 0 Kč…

 • Hector Rozkládací stůl Lucas 140-210×90 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Velký rozkládací jídelní stůl v industriálním stylu. Jídelní stůl je vyroben výhradně z dýhované dřevotřískové desky a má 2 vložky, díky nimž můžete zvýšit využitelnou plochu stolu až na 210 cm. Díky tomu může u stolu sedět až 8 lidí. Velký skládací stůl Lucas zajímavě zdůrazní charakter průmyslové jídelny a rychle se stane skutečným srdcem vašeho domova.

  Specifikace:
  Materi…

 • Zástupný symbol

  Shoptop Rozkládací stůl Kevin 120 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rozkládací stůl Bella je mimořádně praktický stůl, který bude fungovat v mnoha místnostech. Stůl lze rozdělit na šířku – 160 cm.

  Může to být skvělé řešení pro prostornou a pohodlnou jídelnu. Univerzální vzhled stolu jej umožňuje kombinovat s ostatním nábytkem a vytvářet jedinečné a výjimečné kompozice. Stabilní struktura zaručuje dlouhodobé používání.

  Specifikace:
  Délka…

 • Hector Rozkládací stůl Leonardo hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Leonardo je velmi univerzální stůl s inovativním rozkládacím systémem s dubovou deskou a nohami z masivního dřeva. Určitě osloví milovníky rustikálních interiérů. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Stůl dodá klasickým interiérům hodně lehkosti a moderního designu.

  Specifikace:
  Vý…

 • Shoptop Rozkládací stůl Kevin 120-160cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Kevin je mimořádně praktický rozkládací stůl, který bude fungovat v mnoha místnostech. Může být skvělým řešením pro prostornou jídelnu, kuchyň nebo dokonce restauraci. Univerzální vzhled stolu umožňuje kombinovat jej s ostatním nábytkem a vytvářet jedinečné a výjimečné kompozice. Stabilní struktura zaručuje dlouhodobé používání.

  Specifikace:
  Délka před rozložením: 120 c…

 • Shoptop Rozkládací stůl Kevin 120-160cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Kevin je mimořádně praktický rozkládací stůl, který bude fungovat v mnoha místnostech. Může být skvělým řešením pro prostornou jídelnu, kuchyň nebo dokonce restauraci. Univerzální vzhled stolu umožňuje kombinovat jej s ostatním nábytkem a vytvářet jedinečné a výjimečné kompozice. Stabilní struktura zaručuje dlouhodobé používání.

  Specifikace:
  Délka před rozložením: 120 c…

 • Hector Rozkládací stůl Marena 118-158×76 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Marena je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Tento kus nábytku vnese do moderních interiérů spoustu nadčasové klasiky.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 118-158 cm
  Hloubka: 76 cm
  Materiál stolu: MDF Doruč…

 • Hector Rozkládací stůl Marena 118-158×76 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rozkládací stůl Marena je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem z dubové desky. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Stůl zase dodá klasickým interiérům hodně lehkosti a moderního designu.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 118-158 cm
  Hloubka: 76 cm
  M…

 • Hector Rozkládací stůl Marena 118-156×76 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl Marena je určen pro lidi, kteří hledají jednoduchý minimalistický nábytek a který je zároveň funkční. Perfektní je pro jednoduchou klasickou kuchyň, kde není mnoho místa pro další prvky, ale čas od času je potřeba velký stůl. Stůl se také vyznačuje velmi pevným zpracováním, které z něj činí odolný nábytek. Deska MDF ze které je vyrobena celá konstrukce, vytvář…

 • Hector Rozkládací stůl Inspire 160-200×90 cm šedý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl Inspire je kus nábytku s výsuvnou deskou z lakované desky MDF. Maximální šířka stolu je 200 cm, což poskytuje prostor pro každého člena vaší rodiny. Rovné nohy stolu dotvářejí celek a jsou vyrobeny z oceli, takže jsou velmi stabilní a odolné. Díky klasickým skandinávským barvám bude rozkládací jídelní stůl Inspire ideální pro každé moderní uspořádání. Použité …

 • Hector Rozkládací stůl Huddersfield 160-240×85 cm černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Kuchyňský stůl Huddersfield lze rozložit, což je velmi praktické a funkční. Celková šířka stolu je 240 cm a nabízí místo až 10 osob. Stůl Huddersfield je vhodný nejen pro každodenní použití, ale také pro všechny příležitosti, kde bude zapotřebí více místa pro hosty.

  Stůl je udržován v klasických barvách. Toto barevné schéma dává interiéru moderní charakter a poskytuje vám m…

 • Hector Rozkládací stůl Heaven šedý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Specifikace produktu:

  Materiál: dřevotříska
  Barva: šedá
  Šířka 140-180 cm
  Můžete si vybrat další položky ze stejné kolekce Heaven
  Klasický styl

  Jídelní stůl z kolekce Heaven je kus nábytku v klasickém stylu. Jednotné barvy a jednoduchá forma vytvářejí produkt, který najdete v jakémkoli interiéru. Kuchyňský stůl lze rozložit, takže je velmi funkční. Funguje dobře nejen v běžné dny…

 • Hector Rozkládací stůl Heaven dub riviera

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Specifikace produktu:

  Materiál: dřevotříska
  Barva: Dub Riviera
  Šířka 140-180 cm
  Můžete si vybrat další položky ze stejné kolekce Heaven
  Klasický styl

  Jídelní stůl z kolekce Heaven je kus nábytku v klasickém stylu. Jednotné barvy a jednoduchá forma vytvářejí produkt, který najdete v jakémkoli interiéru. Kuchyňský stůl lze rozložit, takže je velmi funkční. Funguje dobře nejen v b…