Jídelní stoly

Zobrazen 1. – 25. z 272 výsledků

 • Hector Skleněný stůl Corwin Bis chrom

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Lehký stůl Corwin Bis je dokonalým řešením pro lidi s malou jídelnou. Tento malý a velmi praktický stůl je zároveň velmi funkční, ale také je mimořádně stylový a moderní. Díky lehké a velmi jednoduché formě je stůl Corwin Bis dokonalým řešením pro různá moderní uspořádání.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 125 cm
  Hloubka: 72 cm
  Materiál: sklo, ocel Doručení nábytku Hector již za…

 • Hector Skleněný jídelní stůl Wilma 140×80 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní stůl Wilma bude díky ultramoderní formě originální výzdobou vašeho domova. Jídelní stůl je vyroben z kouřového skla a kovu. Podstavec stolu zajišťuje stabilní strukturu. Stůl Wilma o rozměrech 140 x 80 cm se snadno udržuje v čistotě a je ideálním řešením pro každodenní užití.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 140 cm
  Hloubka: 80 cm
  Materiál: sklo
  Materiál nohou: kov Doruče…

 • Hector Skleněný jídelní stůl Sparkle 130 x 80 cm černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Hledáte krásný skleněný stůl pro výzdobu vaší jídelny? Horní část z tvrzeného skla s kouřovým odstínem a rovné nohy, které doplňují celek. Nohy jsou vyrobeny z oceli s práškovým nástřikem – jsou tedy velmi odolné. Díky svému univerzálnímu designu se originální jídelní stůl vejde téměř do jakéhokoli stávajícího uspořádání. Materiály použité ve výrobním procesu zaručuj…

 • Hector Skleněný stůl Herald 140×80 cm černo-čirý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl Herald je dokonalým řešením pro moderní interiér. Stůl Herald o rozměrech 140×80 cm se vyznačuje moderní krásou tvrzeného skla, díky níž váš pokoj získá elegantní charakter. Skleněný stůl v moderním stylu Herald je vyroben z kouřového skla. Deska stolu je spojena s nohama z oceli s práškovým nástřikem. Ke stolu se snadno vejde 4-členná rodina.

  Specifikace:…

 • Hector Rozkládací stůl Xavier 160-250×90 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl Xavier je dokonalým řešením pro kuchyň nebo jídelnu v průmyslovém stylu. Stůl se vyznačuje solidním zpracováním, proto má dlouhou životnost. Masivní rozkládací stůl v průmyslovém stylu je vyroben z dýhované desky z lehkého dubu v kombinaci s ocelovým rámem s práškovým nástřikem. Deska stolu je dostatečně široká, aby snadno pojala velkou rodinu.

  Specifikace:
  Výšk…

 • Hector Rozkládací stůl Vega 130-280 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Obdélníkový rozkládací stůl do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Funkční stůl má desku z laminované dřevotřísky a tři praktické vložky, díky nimž můžete zvětšit povrch stolu až na 280 cm. Díky své funkčnosti bude fungovat jak na denní bázi, tak při slavnostní večeři.

  Specifikace:
  Výška: 76 cm
  Šířka: 130-280 cm
  Hloubka: 85 cm
  Materiál: dřevotříska
  Materiál nohou: MDF Doruč…

 • Hector Rozkládací stůl Theone 160-210×90 cm černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Pokud máte velkou rodinu nebo je u vás často návštěva, tak určitě hledáte velký a odolný jídelní stůl. Jídelní stůl Theone má obdélníkovou desku z tvrzeného skla, kterou podepírají masivní ocelové nohy. Díky možnosti rozložení zvětšíte povrch stolu až na 210 cm. Díky pevné povrchové úpravě a jedinečnému tvaru bude rozkládací jídelní stůl Theone ideální pro módní a designér…

 • Hector Rozkládací stůl Stanford 130-250×80 cm XL bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stanford XL je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem. Díky možnosti vysunutí a perfektní povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Tento kus nábytku vnese do moderních interiérů spoustu nadčasové klasiky, navíc zahřeje a rozjasní prostor. Stůl je lehký a velmi odolný.

  Specifikace:
  Výška: …

 • Hector Rozkládací stůl Laros 120-200×80 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Laros je skládací stůl do jídelny. Rozkládací funkce umožňuje získat plochu o délce 120 nebo 200 centimetrů. Nohy a lakovaný top jsou vyrobeny z exotického dřeva Sheesham, známého jako indický palisandr. Jedná se o velmi elegantní materiál, který dodává místnosti teplý charakter. Sheeshamské dřevo je také odolné proti oděru. Deska stolu je impregnována a zaručuje dlouhou ž…

 • Hector Rozkládací stůl Saturn 90-160×90 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Roztažitelný moderní stůl pro velkou rodinu. Jídelní stůl Saturn je praktický kus nábytku vyrobený výhradně z dřevotřísky. Největší výhodou stolu Saturn je možnost rozložení jeho horní části. Díky tomu se u stolu může sejít až 8 osob.

  Specifikace:
  Výška: 77 cm
  Šířka: 90-160 cm
  Hloubka: 90 cm
  Materiál: dřevotříska Doručení nábytku Hector již za cenu 0 Kč…

 • Hector Rozkládací stůl Prato 140-180×80 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Prohlédněte si celou kolekci Prato

  Máte rádi nábytek ve skandinávském stylu a hledáte stůl, který se k němu hodí? Jídelní stůl Prato je nejen stylově módní, ale také vysoce funkční.

  Kuchyňský stůl Prato má rozkládací desku, díky níž je velmi praktický a funkční. Fungovat bude nejen denně, ale také při každé příležitosti, kdy je u stolu potřeba více místa pro hosty. Rozkládac…

 • Hector Rozkládací stůl Leonardo hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Leonardo je velmi univerzální stůl s inovativním rozkládacím systémem s dubovou deskou a nohami z masivního dřeva. Určitě osloví milovníky rustikálních interiérů. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Stůl dodá klasickým interiérům hodně lehkosti a moderního designu.

  Specifikace:
  Vý…

 • Hector Rozkládací stůl Stanford 130-210×80 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stanford je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem. Díky možnosti vysunutí a perfektní povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Tento kus nábytku vnese do moderních interiérů spoustu nadčasové klasiky, navíc zahřeje a rozjasní prostor. Stůl je lehký a velmi odolný.

  Specifikace:
  Výška: 75 …

 • Hector Rozkládací stůl Seweryn 160-300×90 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Seweryn je stůl klasického vzhledu, který bude odpovídat většině interiérů. Horní část a nohy jsou vyrobeny z laminované MDF desky. Díky solidnímu zpracování je stůl odolný vůči poškození a vydrží v dobrém stavu po mnoho let. Rozkládací deska stolu vám umožní u stolu přivítat mnoho hostů.

  Specifikace:
  Výška: 76 cm
  Šířka: 90 cm
  Délka: 160-300 cm
  Materiál stolu: MDF Doručen…

 • Hector Rozkládací stůl Mosa 215-315×75 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rozkládací systém dělá ze stolu velmi funkční kus nábytku. Kovové rovné nohy a horní část z MDF dodávají nábytku univerzální charakter. Díky využitým materiálům lze stůl používat po dlouhá léta snadno se u něj usadí až 8 lidí.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 215 – 315 cm
  Hloubka: 90 cm
  Materiál desky: MDF
  Materiál nohou: kov Doručení nábytku Hector již za cenu 0 Kč…

 • Hector Rozkládací stůl Marena 118-158×76 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl Marena je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Tento kus nábytku vnese do moderních interiérů spoustu nadčasové klasiky.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 118-158 cm
  Hloubka: 76 cm
  Materiál stolu: MDF Doruč…

 • Hector Rozkládací stůl Marena 118-158×76 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Rozkládací stůl Marena je velmi univerzální stůl vyrobený z MDF desky s inovativním rozkládacím systémem z dubové desky. Díky výsuvným deskám stolu a dokonalé povrchové úpravě vytváří zajímavou formu, která dodá každému pokoji jedinečný charakter. Stůl zase dodá klasickým interiérům hodně lehkosti a moderního designu.

  Specifikace:
  Výška: 75 cm
  Šířka: 118-158 cm
  Hloubka: 76 cm
  M…

 • Hector Rozkládací stůl Huddersfield 120-200×85 cm šedý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Velký rozkládací stůl do kuchyně nebo jídelny. Kuchyňský stůl Huddersfield lze rozložit, což je velmi praktické a funkční. Celková šířka stolu je 200 cm, což umožňuje, aby se u něj sešlo až 8 osob. Skleněný jídelní stůl Huddersfield je vhodný nejen pro každodenní použití, ale také pro všechny ostatní příležitosti. Barevná kombinace stolu dodává interiéru moderní charakter.…

 • Hector Rozkládací stůl Euphoria 180-260×90 černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Stůl je srdcem každého domova, proto by měl být velký, odolný a funkční. Stůl Euphoria je produkt udržovaný v průmyslovém stylu. Má obdélníkový tvar a je vyrobený z MDF. Povrch je pokryt keramikou a sklem. Celý stůl je podepřen pevnými kovovými nohami. Stůl můžete snadno rozložit a užít si využitelný prostor až 260 cm.

  Specifikace:
  Výška: 77 cm
  Šířka: 180-220-260 cm
  Hloubka: 9…

 • Hector Rozkládací stůl Capitol 140 cm hnědý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl lze rozložit, takže je mimořádně funkční. Bude perfektní nejen pro každodenní použití, ale také pro všechny příležitosti, kde bude zapotřebí více místa pro hosty. Jeho barvy dodají vašemu pokoji osobitý charakter.
  Horní část je vyrobena z MDF desky a nohy z práškově lakované oceli, což zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost nábytku. Rozkládací stůl je určen hla…

 • Hector Rozkládací stůl Heaven šedý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Specifikace produktu:

  Materiál: dřevotříska
  Barva: šedá
  Šířka 140-180 cm
  Můžete si vybrat další položky ze stejné kolekce Heaven
  Klasický styl

  Jídelní stůl z kolekce Heaven je kus nábytku v klasickém stylu. Jednotné barvy a jednoduchá forma vytvářejí produkt, který najdete v jakémkoli interiéru. Kuchyňský stůl lze rozložit, takže je velmi funkční. Funguje dobře nejen v běžné dny…

 • Hector Rozkládací stůl Heaven dub riviera

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Specifikace produktu:

  Materiál: dřevotříska
  Barva: Dub Riviera
  Šířka 140-180 cm
  Můžete si vybrat další položky ze stejné kolekce Heaven
  Klasický styl

  Jídelní stůl z kolekce Heaven je kus nábytku v klasickém stylu. Jednotné barvy a jednoduchá forma vytvářejí produkt, který najdete v jakémkoli interiéru. Kuchyňský stůl lze rozložit, takže je velmi funkční. Funguje dobře nejen v b…

 • Hector Rozkládací stůl Huddersfield 160-240×85 cm černý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Kuchyňský stůl Huddersfield lze rozložit, což je velmi praktické a funkční. Celková šířka stolu je 240 cm a nabízí místo až 10 osob. Stůl Huddersfield je vhodný nejen pro každodenní použití, ale také pro všechny příležitosti, kde bude zapotřebí více místa pro hosty.

  Stůl je udržován v klasických barvách. Toto barevné schéma dává interiéru moderní charakter a poskytuje vám m…

 • Hector Rozkládací stůl Dako 160-220×90 cm bílý

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Jídelní stůl má minimalistický a klasický tvar. Díky vysoce lesklému povrchu a zkříženým nohám vytváří zajímavý design, který dodá každému interiéru jedinečný charakter. Přináší do vašeho pokoje nádech elegance a modernosti. Bílá horní část a nohy jsou vyrobeny z MDF. Základna je zase vyrobena z nerezové oceli, která je velmi odolná proti poškrábání, má matný povlak a je …

 • Hector Rozkládací stůl Brisbane 120-160×75 cm hnědý/bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Specifikace produktu:

  Klasický styl
  Vyroben z kaučukového dřeva
  Lze rozložit
  Maximální šířka: 160 cm
  Snadno se udržuje v čistotě
  Jednoduchá, intuitivní montáž

  Podívejte se i na další jídelní stoly ze série Brisbane.

  Tento jedinečný kus nábytku je nutností do jídelny v klasickém stylu. Jídelní stůl Brisbane je návrhem pro lidi, kteří ocení praktické, originální výrobky. Stůl je cel…