Stolní lampy

Zobrazuji všech 7 výsledků

 • DekorStyle Stolní lampa ze dřeva a šedého kovu

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Loftová stolní lampa na dřevěné noze s kovovým stínidlem a základnou, lakovanými do šedého odstínu. Neobvyklé spojení železa a dřeva dělá z lampy dokonalý doplněk do pokoje teenagera nebo milovníka technických gadgetů.

  Specifikace produktu:
  Výška: 55 cm
  Šířka: 21,5 cm
  Typ žárovky: E14 (max.40W)
  Barva: odstíny šedé a hnědé
  Materiál: Kov, dřevo
  Délka napájecího kabelu: 150 cm Doru…

 • Zástupný symbol

  DekorStyle Stolní lampa Diamond se stínidlem 2v1- ČERNÁ

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Elegantní design lampy z ní činí originální dekorativní prvek pro jakýkoli moderní interiér. Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě zaručuje, že bude fungovat bezchybně po mnoho let. Díky svému jedinečnému vzhledu dodá stolní lampa kouzlo každé místnosti vašeho domova. Originální a jedinečný vzhled lampy se perfektně hodí do obývacího pokoje, kanceláře, hotelu, ložn…

 • DekorStyle Stolní lampa DIAMENT 2v1- černá/bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Designová bílá stolní lampa DIAMENT vypadá úchvatně. Podstavec lampy je tvořen geometrickými tvary, vzhled zjemňuje bílé stínidlo. Lampa se výborně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Stolní lampu lze také použít jako závěsnou lampu s přepínačem díky převodu držáku.

  Výška: 34 cm
  Šířka: 20 cm
  Hloubka: 20 cm
  Napájení: 1x60W, E27, síť Doručení nábytku DekorStyle již …

 • DekorStyle Stolní lampa DIAMENT 2v1 bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Designová bílá stolní lampa DIAMENT II vypadá úchvatně. Podstavec lampy je tvořen geometrickými tvary, vzhled zjemňuje bílé stínidlo. Lampa se výborně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Stolní lampu lze také použít jako závěsnou lampu s přepínačem díky převodu držáku.

  Výška: 34 cm
  Šířka: 20 cm
  Hloubka: 20 cm
  Napájení: 1x60W, E27, síť Doručení nábytku DekorStyle j…

 • Zástupný symbol

  DekorStyle Stolní lampa Diamen 2v1 -černá/bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Elegantní design lampy z něj učiní originální dekorativní prvek pro jakýkoli moderní interiér. Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě zaručuje, že bude fungovat bezchybně po mnoho let. Díky svému jedinečnému vzhledu dodá stolní lampa kouzlo jakékoli místnosti vašeho domova. Souprava neobsahuje zdroj světla, musí být zakoupena samostatně. Stolní lampu lze také použít…

 • DekorStyle Lampa Luton 44 cm

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní lampa Luton je perfektní volbou do každého elegantního interiéru. Díky designerské konstrukci z keramiky a textilu vynikne její styl zejména v obývacím pokoji, ložnici nebo v pokoji pro hosty. Vypínač lampy je umístěný na kabelu.

  Specifikace produktu:
  Výška: 44 cm
  Šířka stínidla: 31 cm
  Šířka základny: 17 cm
  Typ žárovky: E14 (max.40W)
  Barva: bílá, odstíny šedé
  Materiál: p…

 • DekorStyle Kovová kancelářská stolní lampa 43,5 cm – bílá

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Černá kancelářská stolní lampa v moderním a přesto neobvyklém designu. Praktický doplňek který se neztratí v žádném interiéru. Kovové části konstrukce tvoří elegantní a stylový celek. Nastavitelné stínidlo a rameno usnadňují nasměrování světla.

  Specifikace produktu:
  Výška: 43,5 cm
  Šířka: 16 cm
  Typ žárovky: E27 (max.40W)
  Barva: bílá
  Materiál: Kov Doručení nábytku DekorStyle již …