Zahradní houpačky

Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • DekorStyle Závěsné křeslo hamak – ŠEDÉ

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Elegantní houpací křeslo můžete zavěsit kdekoli. Používání křesla je skvělý způsob, jak odpočívat každý den. Silný dřevěný rám, měkké sedadlo a dřevěné područky zajišťují, maximální pohodlí. Dřevěná příčka zabraňuje zatažení sedadla dovnitř. Houpací síť je perfektním doplňkem terasy nebo místnosti.

  Specifikace:
  – Rozměry dřevěné příčky: 90×3 cm
  – Rozměry polš…

 • DekorStyle Upevňovací set Amazonas Power Hook

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Tento klasický houpačkový hák je určen k zavěšení houpacích křesel, vaků či klasických houpaček. Nejefektivnější stability a fixace dosáhnete prostřednictvím instalace do železobetonového stropu, hák však lze instalovat i do jiných stropních materiálů. Tento úchyt disponuje válečkovým ložiskem umožňujícím rotaci kolem vlastní osy. Součástí sady je i regulovatelný 70 cm ře…

 • TZB Závěsné houpací křeslo CANARI MAX bílé/šedé

  Kompletní nabídka zde

  Nábytek Ondráček – Moderní a pohodlné závěsné křeslo CANARI MAX. Ideální pro trávení příjemných chvil na čerstvém vzduchu přímo na terase nebo na zahradě. Umístit jej ale také můžete do interiéru. Závěsné křeslo je vyrobeno z technoratanu, což je jeden z nejodolnějších materiálů, který odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti nebo UV záření.

  Specifikace produktu
  Pevný rám
  Kvalitní tech…